Ndërlidhjet

VARSHAVË


Polonia, anëtar i NATO-s tha se dërgon mbi 200 trupa jo-luftarake për të mbështetur fushatën e prirë nga Shtetet e Bashkuara për të çarmatosur Irakun.
Kryeministri Aleksander Kwasnievski tha sot se nganjëherë është e domosdoshme të luftohet me qëllim të sjelljes së paqës dhe stabilitetit.
XS
SM
MD
LG