Ndërlidhjet

PRAGË


Protestat kundër luftë së prirë nga Shtetet e Bashkuara në Irak janë bërë në një numër vendesh anembanë botës.
Protesta ka patur në Egjipt, Francë, Itali, Portugali, Maroko, Greqi, Gjermani, Angli dhe Australi.
XS
SM
MD
LG