Ndërlidhjet

PRAGË


Shum protestues edhe sot shfaqën kundërshtimin e tyre ndaj luftës së prirë nga Shtetet e Bashkuara në Irak.
Protesta kishte në disa qytete të Australisë, në Pakistan, Egjipt, Bangladesh Bahrein dhe vende tjera.
Në protestat afër ambasadës amerikane në Kartum të Sudanit është vrarë një protestues.
XS
SM
MD
LG