Ndërlidhjet

PEKIN


Tre persona të tjerë kanë humbur jetën në Hong Kong si pasojë e sëmundjes së pneumonisë të njohur me shkurtesën S.ARS.
Kjo e ka cuar në 85 numrin e përgjithshëm të viktimave, ndërsa raste të reja të sëmundjes misterioze janë shënuar në Azi dhe Amerikën Veriore.
XS
SM
MD
LG