Ndërlidhjet

SARAJEVË


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, George Robertson, i shoqëruar nga 19 ambasadorët e Aleancës po zhvillojnë vizitë një ditore në Sarajevë.
Robertson ka pohuar se kjo vizitë është tregues i angazhimit të NATO-s për qëndrueshmërinë dhe sigurinë në vend.
XS
SM
MD
LG