Ndërlidhjet

PEKIN


Organizata Botërore e Shëndetësisë tha se Kina ka raportuar edhe 4 vdekje të reja dhe 74 raste të infektimeve nga sëmundja SARS.
Numri i përgjithshëm i viktimave në Kinë arriti në 64 njerëz, kurse janë infektuar mbi 1.400.
XS
SM
MD
LG