Ndërlidhjet

VJENË


Burimet austriake kanë njoftuar arrestimin në Vjenë të njërit prej personave të dyshuar për përfshirje në vrasjen e Arkanit.
Policia e ka identifikuar të arrestuarin si Dragan N. dhe do ta dërgojë atë në Beograd.
XS
SM
MD
LG