Ndërlidhjet

SHKUP


Kryeministrat e Bullgarisë dhe Maqedonisë kanë rënë dakort që të përmirësojnë mardhëniet dypalëshe në fushën e tregtisë, pas vizitës së kreut të qeverisë bullgare në Shkup.
XS
SM
MD
LG