Ndërlidhjet

HAGË


"Ministria e Brendshme e Serbisë dhe Shërbimi Sekret serb kanë trafikuar sasira të mëdha heroine në Kroaci, si pjesë e luftës speciale, me qëllim dobësimin e rinisë kroate". Kështu ka deklaruar gjatë seancës së sotme në gjyqin e Sllobodan Millosheviqit, dëshmitari i identifikuar me shkurtesën C-48.
Gjyqi i Millosheviqit ka rifilluar sot, pas 10 ditë ndërprerje si pasojë e pushimeve të pashkëve.
XS
SM
MD
LG