Ndërlidhjet

LONDËR


Sekretari amerikan i mbrojtjes Donald Rumsfeld u takua sot me kryeministrin britanik, Tony Blair, në Londër.
Blair dhe Rumsfeld kanë diskutuar gjendjen në Afganistan dhe në Irak.
XS
SM
MD
LG