Ndërlidhjet

KATANIA


Një person i armatosur ka vrarë 5 vetë në sallën e bashkisë të qytetit italian të Kastelos, pranë Katanjës.
Në mesin e viktimave është dhe kryebashkiaku i qytetit.
XS
SM
MD
LG