Ndërlidhjet

MOSKË


Numri i të vdekurve si pasojë e sulmit vetvrasës, që ndodhi dje në Ceceni ka shkuar në 54 vetë, thonë autoritetet ruse.
Të njëtat burime pohojnë se 22 gra dhe 7 fëmijë ishin në mesin e viktimave. 300 të tjerë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG