Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia e Kombeve të Bashkuara në Kosovë ka arrestuar një person nën dyshimin për krime lufte, lidhur me një vrasje që ka ndodhur në rajonin e Pejës gjatë vitit 1999.
Në njoftim thuhet se në shtëpinë e personit të arrestuar është gjetur aramtim i paligjshëm dhe dëshmi për, siç thuhet, aktivitetet e tij kriminale, duke mos dhënë hollësi të tjera.
XS
SM
MD
LG