Ndërlidhjet

RAMALLAH


Kryeministri palestinez, Mahmoud Abbas tha sot se Izraeli duhet të pranojë planin e paqës ashtu si'ç është dhe se nuk do të pranohen kurrfarë ndryshime në ate plan.
Qeveria palestineze e kishte pranuar më parë planin ndërkombëtar për paqë në formën egzistuese.
XS
SM
MD
LG