Ndërlidhjet

PEKIN


Kina raportoi sot edhe katër raste tjera të vdekjes nga SARS-i dhe po aq raste infektimi.
Në Hong Kong është shënuar edhe një rast vdekje nga SARS-i dhe dy infektime.
XS
SM
MD
LG