Ndërlidhjet

SHKUP


Liderët e Ballkanit nesër do të takohen në Ohër për ta diskutuar bashkëpunimin në rajon.
Presidentët e Maqedonisë, Shqipërisë, Kroacisë, Bosnjes, Serbisë e Malit të Zi, pritet të bisedojnë edhe për anëtarësimin e këtyre vendeve në NATO dhe Bashkimin Evropian.
XS
SM
MD
LG