Ndërlidhjet

GROZNI


Kanë vazhduar luftimet mes rebelëve cecenë dhe forcave ruse për të dytën ditë rradhazi.
Luftimet po zhvillohen derisa Duma ruse ka miratuar ligjin e amnistisë për luftëtarët cecenë, të cilët vullnetarisht dorëzojnë armët.
XS
SM
MD
LG