Ndërlidhjet

TIKRIT


Një ushtar amerikan është vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur në një sulm pranë qytetit të Tikritit në Irak.
Komanda Qëndrore amerikane ka thënë se trupat janë sulmuar nga një grup i paisur me armë të vogla automatike.
XS
SM
MD
LG