Ndërlidhjet

VARSHAVË


4 njerëz kanë humbur jetën dhe 11 të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Një minubus është përpalsur me një pemë në Poloninë qëndrore.
XS
SM
MD
LG