Ndërlidhjet

PRISHTINË


Agjencia Kosovare e Mirëbesimit, pezulloi përkohësisht nga detyra drejtoreshën e përgjithshme të PTK-së, Leme Xhema, pas kontrollit që bëri të martën njësia elite anti korrupsion e UNMIK-ut në zyrën dhe shtëpinë e saj.
XS
SM
MD
LG