Ndërlidhjet

BEJRUT


Sulmues të panjohur kanë hedhur granata kundrejt ndërtesës ku gjendet një radio dhe një televion, pronë e kryeministrit libanez, Rafik Hariri.
Ky i fundit ka deklaruar se qëllimi i sulmit është destabilizimi i vendit.
XS
SM
MD
LG