Ndërlidhjet

SELANIK


Udhëheqësit e Bashkimit Evropian janë mbledhur në Porto Karras të Greqisë në një takim tre ditor për të diskutuar imigracionin e paligjshëm dhe projekt kushtetutën e re të Bashkimit Evropian.
Në takim do diskutohen dhe kriza në Lindjen e Mesme si dhe marrëdhëniet mes Evropës dhe Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG