Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Forcat izraelite vranë një militant palestinez natën e kaluar gjatë përleshjeve në jug të Rripit të Gazës, njoftojnë mjekë nga një spital palestinez.
Raportet thonë se trupat izraelite të stacionuara në një postbllok u sulmuan nga militantë palestinezë dhe me këtë rast vranë njërin prej tyre, kur ua kthyen zjarrin.
XS
SM
MD
LG