Ndërlidhjet

SHUNEH/JORDANI


Liderë botërorë, afaristë, personalitete fetare dhe akademikë u mblodhën në vendpushimin Shuneh në Detin e Vdekur në Jordani, për t'i ndjekur punimet e Forumit Ekonomik Botëror. Pritet që bisedimet në forum të përqëndrohen rreth Irakut dhe Lindjes së Mesme.
XS
SM
MD
LG