Ndërlidhjet

NJU JORK


Boksieri Mike Tayson është arrestuar për shkak t ënjë incidenti me dy persona në hyrje të një hoteli në Nju Jork.
Tayson, ish kampioni i botës në peshat e rënda, ka probleme të vazhdueshme për thyerje të rendit dhe ligjit.
XS
SM
MD
LG