Ndërlidhjet

PRISHTINË


Njëri nga ish liderët e UÇK-së, Jetullah Qarri është akuzuar nga Gjykata e Qarkut në Prizren për posedim ilegal të armëve dhe municionit, pesë muaj pas gjetjes së 80 minave dhe disa armëve të zjarrit në pronën e tij, njoftoi sot zëdhënësi i UNMIK-ut, Andrea Angeli.
XS
SM
MD
LG