Ndërlidhjet

BAGDAD


Forcat e koalicionit në Irak ofrojnë shpërblime për informacione që do të shpienin në arrestimin e atyre që planifikojnë të sulmojnë trupat e Shteteve të Bashkuara dhe Britanike në Irak.
Koalicioni tha se shpërblimet fillojnë me 2.500 dollarë dhe rriten varësisht nga rëndësia e informatës.
XS
SM
MD
LG