Ndërlidhjet

OHËR


Presidentët e Shqipërisë, Bullgarisë dhe Maqedonisë diskutojnë sot në Ohër projektet kryesore që lidhen me ndërtimin e korridorit 8 dhe një rruge nga deti Adriatik në Detin e Zi.
Të tre presidentët i kanë nisur bisedimet dje në Bullgari, dhe do t'i vazhdojnë dhe nesër në qytetin e Pogradecit.
XS
SM
MD
LG