Ndërlidhjet

JERUSALEM


Forcat izraelite të sigurisë kanë arrestuar një bombasajues të dyshuar irlandez në Bregun Perëndimor, njoftojnë mediat izraelite.
Gazetat britanike dhe irlandeze kishin raportuar më herët se vazhdonte përndjekja për një ish bombasajues nga radhët e Armatës Republikane Irlandeze të dyshuar për trajnimin e militantëve palestinezë në Bregun Perëndimor.
XS
SM
MD
LG