Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zyrtarët amerikanë nga shërbimi i zbulimit thonë se kaseta e re që i atribuohej Saddam Husseinit me gjasë është autentike dhe e incizuar kohëve të fundit.
Kjo ekspertizë do të jetë provë e mëtejshme se Saddam ka mbijetuar luftën në Irak.
XS
SM
MD
LG