Ndërlidhjet

PODGORICË


Delegacioni i Kongresit amerikan i cili po qëndron në Mal të Zi do të vizitojë projektet zhvillimore që i finasojnë Shtetet e Bashkuara dhe do të vlerësojnë nevojat e ardhëshme për të ndihmuar këte republikë,njofton konzulata amerikane në Podgoricë.
Delegacioni i Kongresit amerikan nesër do të takohet me kryeministrin e Malit të Zi, Milo Gjukanoviq dhe zyrtarë tjerë të lartë.
XS
SM
MD
LG