Ndërlidhjet

NJU DEHLI


Televizioni i Nju Dehlit ka njoftuar se tri bomba kanë shpethyer sot në Bombay, njëra nga qendrat më të mëdha finaciare të Indisë. Në këtë incident kanë humbur jetën 6 persona dhe janë plagosur 10 të tjerë.
XS
SM
MD
LG