Ndërlidhjet

MOSKË


5 persona kanë vdekur dhe një është plagosur rëndë në ndeshjen e dy helikopterëve në lindje të Rusisë. Shërbimi për informim i ministrisë së mbrojtjes ka njoftuar se dy helikopterët janë përplasur gjatë aterimit në rajonin e Primorit. Ky aksident është i dyti brenda gjashtë ditëve të fundit.
XS
SM
MD
LG