Ndërlidhjet

LONDËR


Britania do zhvillojë hetime rreth vdekjes 6 vjet më parë në Paris, të princeshës Diana dhe partnerit të saj Dodi Al Fajed.
Nuk është caktuar data e këtyre hetimeve, të parat rreth vdekjes së princeshës Diana në Britani.
Hetimet po mbahen pas kërkesës së babait të Dodi Al Fajed, i cili vazhdimisht ka deklaruar se djali i tij dhe princesha kanë vdekur si pasojë e një skenari të fshehtë.
XS
SM
MD
LG