Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në qytetin e Ferzijat persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në një zonë të frekuentuar të këtij qyteti, duke vrarë një person dhe duke plagosur të paktën 5 të tjerë. Zyrtarët e policisë kanë njoftuar se incidenti ka ndodhur rreth orës 19:00, por rrethanat dhe autorët mbeten të panjohura për momentin.
XS
SM
MD
LG