Ndërlidhjet

TOKIO


Së paku tre persona kanë humbur jetën ndërsa më se 30 të tjerë janë lënduar nga pasojat e një shpërthimi që goditi një ndërtesë afariste në qytetin japonez Nagoja. Policia ka kumtuar se një person kishte rrëmbyer tetë të punësuar në këtë qendër dhe ishte kërcënuar se do t'ja fusë zjarrin ndërtesës.
XS
SM
MD
LG