Ndërlidhjet

LONDËR


Britania tha se kryeministri Tony Blair të shtunën do të udhëtojë në Berlin ku do të takohet me kancelarin gjerman Gerhard Schroeder dhe presidentin francez Jacques Chirac.
Zyra e Blairit tha se tre liderët do t'i diskutojnë "çështjet ekonomike dhe marrëdhëniet ndërkombëtare".
XS
SM
MD
LG