Ndërlidhjet

DUBAI


Ministrat e finacave të 7 vendeve më të pasura botës dikutojnë sot në Dubai për mundësitë e intesifikimit të ekonomisë botërore, këmbimin e tatimeve dhe rindërtimin e Irakut.
XS
SM
MD
LG