Ndërlidhjet

BEOGRAD


Tre oficerë të lartë të ushtrisë së Serbisë dhe Malit të Zi janë arrestuar nën dyshimin për spinazh për Rusinë.
Dyshohet se tre të arrestuarit punonin për shërbimin sekret rus dhe ishin paguar për t'i dhënë Rusisë sekrete ushtarake. Emrat e oficerëve të arrestuar nuk janë bërë publike.
XS
SM
MD
LG