Ndërlidhjet

XHAKARTË


Autoritetet pakistaneze bëjnë të ditur se kanë arrestuar vëllanë e Hambalit, që dyshohet të jetë njeriu kryesor i Al-Kaidës në Azinë Juglindore dhe i akuzuar për sulmin në Bali ku humbën jetën mbi 200 njerëz.
Vëllai i Hambalit ishte në mesin e 15 sutdentëve që u arrestuan gjatë fundjavës në Karaci.
XS
SM
MD
LG