Ndërlidhjet

SHKUP


Dy shqiptarë janë plagosur sot pasdite në një sulm kundër një lokali në qendër të Kumanovës.
Policia njoftoi se sulmuesit e armatosur, të identifikuar si kriminelë lokalë të përkatësisë etnike shqiptare, kanë shkrepur breshëri plumbash në lokalin përplot njerëz, dhe pastaj janë larguar.
XS
SM
MD
LG