Ndërlidhjet

ATHINË


Komiteti grek i Helsinkit e ka dënuar vrasjen e një të riu shqiptar në kufirin shqiptaro-grek, duke thënë se nuk justifikohet asnjë vrasje e tillë. Policët grekë e kanë vrarë të riun shqiptar, i cli po kalonte kufirin pa dokumente dhe kanë arrestuar 5 të tjerë.
XS
SM
MD
LG