Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga një sulm në konvojin ushtarak në perëndim të Bagdadit, sot në orët e hershme të mëngjesit është vrarë një ushtar amerikan dhe një tjetër është plagosur, ka thënë zëdhënësi ushtarak amerikan, George Krivo.
XS
SM
MD
LG