Ndërlidhjet

PRAGË


Zyrtarët e kryeqytetit të Çekisë thanë se një i ri është shtrirë në spital dhe është në gjendje kritike pasi i kishte vënë zjarrin vetes në një pikë karburanti në Pragë.
Rasti i fundit është i teti i këtij lloji në Çeki gjatë këtij viti.
Deri tani të paktën 5 veta e kanë humbur jetën.
XS
SM
MD
LG