Ndërlidhjet

KABUL


Një ushtar amerikan është plagosur gjatë një beteje të armatosur me tre rebelë të dyshuar në rrethinat e kryeqytetit afgan Kabul.
Elementët e mbetur talibanë dhe anëtarët e rrjetit terroriste të Al-Kaidës kanë shtuar sulmet e tyre gjatë muajve të fundit në Afganistan.
XS
SM
MD
LG