Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Sot në orët e hershme të mëngjesit Pakistani e realizoi edhe provën e tretë bërthamore raketore, kanë informuar zyrtarë qeveritarë dhe ushtarakë. Kjo është prova e tretë bërthamore e Pakistanit e realizuar brenda dy javësh.
XS
SM
MD
LG