Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kryeadministratori i Kosovës, Harri Holkeri është takuar gjatë ditës me nënkryetarin e qeverisë serbe Nebojsha Coviq.
Holkeri dhe Coviq kanë biseduar për rezultatet e para të bisedimeve mes Prishtinës dhe Beogradit, të mbajtura në Vjenë. Agjencitë serbe të lajmeve pohojnë se Holkeri dhe Coviq kanë biseduar edhe për perspektivën dhe modalitetet e vazhdimit të bisedimeve të filluara më 14 tetor.
XS
SM
MD
LG