Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kryeministri serb Zoran Zhivkovic deklaroi se ka filluar një aksion për zbulimin e vendndodhjes së Ratko Mlladicit, i akuzuar për gjenocid nga Gjykata e Hagës. Aksione të tilla, ka thënë kryeministri serb, janë marrë dhe herë të tjera dhe ky është aksion rutinor, në bazë të një informacioni anonim.
XS
SM
MD
LG