Ndërlidhjet

MADRID


Në konferencën e donatorëve për Irakun, që filloi sot, zyrtarë amerikanë dhe irakianë kanë kërkuar miliarda dollarë për rindërtimin e Irakut. Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Anan tha se "me rikonstruktimin afatgjatë do të duhet të ballafaqohen të gjithë".
XS
SM
MD
LG