Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefja e zyrës amerikane në Prishtinë Marcie Ris ua ka uruar Muajin e Ramazanit pjesëtarëve të Bashkësisë Islame në Kosovë.
"Derisa po hyjmë në muajin e Ramazanit, t'i përkushtohemi marrëdhënieve të mira me të tjerët dhe t'i çojmë përpara marrëdhëniet mes bashkësive në Kosovë", thuhet mes tjerash në mesazhin e diplomates amerikane.
XS
SM
MD
LG